Orlik - strona nieoficjalna

Turniej dzikich drużyn o Puchar Pana Burmistrza Pieszyc

• autor: orlikpce, 2013-05-03 12:27

Początek maja przywitał nas deszczem ,ale Turniej dzikich drużyn  na Orliku w Pieszycach 2 maja odbył się.Wszystkim drużynom za przybycie i udział w turnieju bardzo dziekujemy.Serdeczne podziękowania dla Pana Burmistrza Pieszyc  Mirosława Obala za ufundowanie i wręczenie wspaniałych nagród.Wielkie dzięki dla Pawła Brzozowskiego,Radka Drązczyka,Slawka Szela i Dawida Cecha za pomoc w organizacji turnieju.W Turnieju startowało  6 drużyn;Bad Boys,FC złociszki,Five Dragons ,Kanonierzy,Zip Skład,Baniowicze.

Galeria zdjęć

eurniej-dzikich-druzyn-galeria-nr6-4436644.jpg eurniej-dzikich-druzyn-galeria-nr6-4436645.jpg eurniej-dzikich-druzyn-galeria-nr6-4436646.jpg

Zwycięzcy Turnieju: 1 miejsce  Baniowicze,2 miejsce Zip Skład,3 miejsce Bad Boys

Najlepszy strzelec turnieju  Damian Niedojad ,najlepszy bramkarz turnieju Daniel Szymczak z drużyny Baniowicze

Składy drużyn:Baniowicze Daniel Szymczak,Dawid Zagajewski,Kamil Zagajewski,Mateusz Kuriata,Hubert Górski,Ryszard Ciemski,Adam Brzeziński,Damian Niedojad.

Zip Skład Adrian Niedzielski ,Adrian Jasiński,Śiwek Mateusz,Wilczyński Patryk,Śiwek Krystian,Boczkowski Paweł,Socha Michał.

Bad Boys Kamil Szewczyk,Michał Kozłowski,Daniel Brodowski,Mateusz Brodowski,Tomasz Miarka,Łukasz Nakonieczny,Przemek Kubczak.

WYNIKI;

Bad Boys ;Zip Skład 5;0

FC Złociszki ;Five Dragons 1;0

Kanonierzy ;Baniowicze 0;4

Bad Boys ;Five Dragons 1;0

Kanonierzy ;Zip Skład 0;1

Bad Boys ;Baniowicze 0;6

Zip Skład ;FC Złociszki 2;0

Five dragons  ;Baniowicze 0;6

Kanonierzy ; Bad Boys 0;3

Five Dragons ; Zip Skład 0;4

FC Złociszki; Kanonierzy 0;2

Zip Skład ; Baniowicze 1;2

Bad Boys ;FC Złociszki 8;0

Five Dragons ; Kanonierzy 0;3

FC Złociszki ;Baniowicze 0;6

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarzowa wiosna
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.